Stellenbeschreibung

ZARÁBAJTE AKO ZVÁRAČ V OBLASTI KURENÁRSTVA A INŠTALATÉRSTVA!

Pre stálych zákazníkov u Mníchova a Nürnbergu hľadáme jedného alebo dvoch zváračov do týmu.

Ide o montážne pracovné nasadenia po celom Nemecku. Keďže máme rôzne zakázky viacerých klientov, poskytujeme Vám plný uväzok a stály pracovný pomer na dobu neurčitú. Nemecký ovládate na základne komunikatívnej úrovni?

Tak Vás čakajú - renomovaná nemecká firma, stabilná práca na nemeckú pracovnú zmluvu- atraktívny zárobok s možnosťou pracovať nadčasy a prilepšiť si tak na výplatnej páske - pravidelný príjem vždy včas - iné príplatky.  Postaráme sa za Vás o ubytovanie a podporujeme Vás pri vybavení administratívnych záležitostí v Nemecku.

Vaše úlohy sú - zváranie potrubí v oblasti stavby vykurovacích systémov  - nové inštalácie a obnova starších objektov

Aký ste Vy? - Naše požiadavky na Vás Ste vo svojom odbore nie len dobrý, ale aj motivovaný a spoľahlivý?

Akí sme my? Nepretržitá podpora a pomoc, pochopenie a ľudský prístup sú u nás samozrejmosťou. Kontaktná osoba so znalosťami češtiny a slovenčiny je Vám k dispozícii.

Znie to pre Vás dobre?

Pošlíte nám životopis, odborné ukončenia a relevantné certifikáty atď. My Vám zavoláme naspäť, poskytneme bliššie informácie a požiadame Vás o kvalifikačné detaily. Poradíme Vám! Ťešíme sa na Vás, radi Vás uvítame v tíme.

Niederlassung

Niederlassung : Erfurt

Adresse : Weimarische Straße 32, 99099 Erfurt

E-Mail-Adresse : erfurt@pertec.de

Telefon : +49 361 660 008 - 0

Überblick

Zvárač plameňom v kurenárstve (m/w/d)

podľa kvalifikácie, platí tarif IGZ, od nás Vás čakajú nadtarifné príplatky, príspevok na dovolenku, vianočný príspevok, odmena za cestovnú dobu, individuálne nastavenie výšky diét netto

München, Nürnberg

Unbefristet

november 2019

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

Barbora Veselá

Personalrecruiterin

Pertec-Erfurt

b.vesela@pertec.de

+49 361 660008-14

+49 361 660008-28