Stellenbeschreibung

PRACUJTE AKO MONTÉR V LIPSKU

Moderná kurenárska firma Vám ponúka nové, obohacujúce skúsenosti vo Vašej odbornej oblasti. Pre rôzne objekty vo Frankfurte a Stuttgarte potrebuje jedného alebo dvoch údržbárov v tíme.

Požadované kvalifikácie v tejto pozícii sú: - dobré znalosti v nemeckom jazyku - servis pri výskyte poruch (súkromní aj firemní zákazníci) - údržba a oprava vykurovacích systémov - údržba horáka: plyn, olej - technika (vykurovacích) tepelných čerpadiel

Akí sme my? Hľadáme pre Vás prácu podľa Vašich preferencií, skúsenosti a zručnosti. Nepretržitá podpora a pomoc, pochopenie a ľudský prístup sú u nás samozrejmosťou. Kontaktná osoba so znalosťami češtiny a slovenčiny je Vám k dispozícii.

Naše požiadavky- Ste vo svojom odbore nie len dobrý, ale aj motivovaný a spoľahlivý?

Čakajú Vás- renomovaná nemecká firma, stabilná práca na nemeckú pracovnú zmluvu - atraktívny zárobok s možnosťou pracovať na nadčasy a privyrobiť si - pravidelný príjem vždy včas - iné príplatky.  Postaráme sa  o ubytovanie za Vás a podporujeme Vás pri vybavení administratívnych záležitostí v Nemecku.

Poskytujeme Vám po skončení projektu aj naďalej dlhodobý pracovný pomer na dobu neručitú, postaráme sa o zaistenie nasledných pracovných projektov.

Zaujíma Vás to? Ako ďalej?

Klikníte dole: Pošlíte nám životopis, odborné ukončenia, relevantné certifikáty atď. My Vám zavoláme naspäť, poskytneme bližšie informácie a požiadame Vás o kvalifikačné detaily. Poradíme Vám! Tešíme sa na Vás, radi Vás uvítame v Pertecu.

Niederlassung

Niederlassung : Erfurt

Adresse : Weimarische Straße 32, 99099 Erfurt

E-Mail-Adresse : erfurt@pertec.de

Telefon : +49 361 660 008 - 0

Überblick

Údržbár voda-plyn-kúrenie (m/w/d)

podľa kvalifikácie, tarif IGZ, príplatky prevýšujúce tarifnú mzdu, príspevok na dovolenku, vianočný príspevok, odmena za cestovnú dobu, individuálne nastavenie výšky diét

Leipzig, Stuttgart

Unbefristet

maj/jún/júl

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

Barbora Veselá

Personalrecruiterin

Pertec-Erfurt

b.vesela@pertec.de

+49 361 660008-14

+49 361 660008-28