Stellenbeschreibung

ZAČNÍTE PRACOVAŤ AKO MONTÉR V OBLASTI STAVBY KOVOVÝCH KONŠTRUKCIÍ

Atraktívna stavebná firma vo Frankfurte hľadá jedného alebo dvoch zámočníkov v tíme.

Vaše úlohy a pracovné priestory sú - práca podľa montážneho a technického výkresu - kovová konštrukcia (schodiská, zábradlia, balkóny...) - výroba v dielni, montáž na jednotlivých miestach stavby - Znalosti v oblasti zvárania sú výhodou, nie podmienkou.

Kým ste Vy? - Naše požiadavky na Vás Ste vo svojom odbore nie len dobrý, ale aj motivovaný a spoľahlivý? Nemecký ovládate základne na komunikatívnej úrovni?

Tak Vás čakajú - renomovaná nemecká firma, stabilná práca na nemeckú pracovnú zmluvu - atraktívny zárobok s možnosťou pracovať nadčasy a privyrobiť si - pravidelný príjem vždy včas - priplatíme, ak cestujete za prácou do iného mesta - iné príplatky. Podporujeme Vás pri vybavení administratívnych záležitostí v Nemecku.

Akí sme my? Hľadáme pre Vás prácu podľa Vašich preferencií, skúseností a zručností. Nepretržitá podpora a pomoc, kontaktná osoba so znalosťami češtiny a slovenčiny sú Vám k dispozícii. Pochopenie a ľudský prístup sú u nás samozrejmosťou.

Ide aj naďalej o montáž po celom Nemecku. Keďže máme ďalšie zakázky, poskytujeme Vám preto plný uväzok a dlhodobý pracovný pomer na dobu neurčitú.

Znie to pre Vás dobre? Ako teraz postúpujete?

Pošlíte nám životopis, odborné ukončenia a relevantné certifikáty atď. My Vám zavoláme naspäť, poskytneme bliššie informácie a požiadame Vás o kvalifikačné detaily. Poradíme Vám! Ťešíme sa na Vás, radi Vás uvítame v tíme.

Niederlassung

Niederlassung : Erfurt

Adresse : Weimarische Straße 32, 99099 Erfurt

E-Mail-Adresse : erfurt@pertec.de

Telefon : +49 361 660 008 - 0

Überblick

Technik kovových konštrukcií

podľa kvalifikácie, tarif IGZ, príplatky prevýšujúce tarifnú mzdu, príspevok na dovolenku, vianočný príspevok, odmenu za cestovnú dobu, individuálne nastavenie výšky diét (čisté)

Frankfurt

Permanent

august 2018

Fulltime

Kontaktieren Sie uns

Karsten Birke

Personaldisponent

Pertec-Erfurt

k.birke@pertec.de

+49 361 660 008-13

+49 361 660 008-28