Stellenbeschreibung

OVLÁDATE NEMECKÝ?PRACUJTE AKO PREVÁDZKOVÝ ELEKTRIKÁR V NEMECKU!

Súrne hľadáme pre stálych zákazníkov v Mníchove a Düsseldorfu jedného alebo dvoch elektrikárov v partii.

Zabezpečujeme Vám dlhodobý pracovný pomer na dobu neurčitú a plný uväzok.

Vaše výhody - práca u renomovanej nemeckej firmy, stabilná práca na nemeckú pracovnú zmluvu- atraktívny zárobok s možnosťou pracovať nadčasy a prilepšiť si tak na výplatnej páske - pravidelný príjem vždy včas - iné príplatky. Podporujeme Vás pri vybavení administratívnych záležitostí v Nemecku.

Vaše úlohy sú v priemysle: elektroinštalácia zariadení, zapojovanie a inštalácia rozvodných zariadení

Aký ste Vy? - Naše požiadavky na Vás  Ste vo svojom odbore nie len dobrý, ale aj motivovaný a spoľahlivý. A nemecký ovládate na základne komunikatívnej úrovni, alebo aspoň jeden v partii?

Akí sme my? Hľadáme pre Vás prácu podľa Vašich preferencií, skúseností a zručností. Nepretržitá podpora a pomoc, kontaktná osoba so znalosťami češtiny a slovenčiny sú Vám k dispozícii. Pochopenie a ľudský prístup sú u nás samozrejmosťou.

Čo Vy na to? Páči sa Vám naša ponuka?

Pošlíte nám životopis, odborné ukončenia a relevantné certifikáty atď. My Vám zavoláme naspäť čo najskôr, poskytneme bliššie informácie a požiadame Vás o kvalifikačné detaily. Nástup do práce umožňujeme už po jednom týždni. Poradíme Vám! Ťešíme sa na Vaše podklady.

Niederlassung

Niederlassung : Erfurt

Adresse : Weimarische Straße 32, 99099 Erfurt

E-Mail-Adresse : erfurt@pertec.de

Telefon : +49 361 660 008 - 0

Überblick

Prevádzkový elektrikár

podľa kvalifikácie, tarif IGZ, príplatky prevýšujúce tarifnú mzdu, príspevok na dovolenku, vianočný príspevok, odmenu za cestovnú dobu, individuálne nastavenie výšky diét (čisté)

okolie Mníchova a Düsseldorfu

Permanent

oktober 2018

Fulltime

Kontaktieren Sie uns

Karsten Birke

Personaldisponent

Pertec-Erfurt

k.birke@pertec.de

+49 361 660 008-13

+49 361 660 008-28