Stellenbeschreibung

PONÚKAME SKVELÚ ŠANCU PRACOVAŤ AKO MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY V NEMECKU

Na túto pozíciu majú šancu inštalatéri-kurenári alebo aj zámočníci s predošlou skúsenosťou v oblasti výstavby a montáže vzduchokanálov atď.  Mali by ste dokázať montovať v súlade s technickými výkresmi. Keďže máme ďalšie zakázky, poskytneme Vám plný úväzok a dlhodobý pracovný pomer na dobu neurčitú.

Vaše úlohy a pracovné priestory sú - inštalácia vzduchtechniky a vzduchových kanálov - oprava starších zariadení - čítanie technickej dokumentácie

Naše požiadavky Ako pracovník ste vo svojom odbore nie len samostatný, ale aj motivovaný a spoľahlivý? Nemecký jazyk je Vám na základne komunikatívnej úrovni známy?

Výborne. Tak si môžete využiť nasledujúce výhody:

stabilná práca - atraktívny zárobok s možnosťou pracovať na nadčasy a privyrobiť si - pravidelný príjem vždy včas - priplatíme, ak cestujete za prácou do iného mesta - iné príplatky

Budete pracovať na pracovnú zmluvu pre renomovanú nemeckú firmu. Podporujeme Vás pri vybavení administratívnych záležitostí v Nemecku.

Podpora, s ktorou môžete pevne rátať: Hľadáme pre Vás prácu podľa Vašich preferencií, skúseností a zručností. Naša úloha sa však nekončí, keď nastúpite do práce, nepretržitá podpora a pomoc, kontaktná osoba so znalosťami češtiny a slovenčiny sú Vám k dispozícii. Pochopenie a ľudský prístup sú u nás samozrejmosťou.

Poradíme Vám

Pošlite nám životopis, odborné ukončenia, relevantné certifikáty atď. My Vám zavoláme naspäť, poskytneme bližšie informácie a požiadame Vás o kvalifikačné detaily. Tešíme sa na Vás, radi Vás uvítame v tíme.

Niederlassung

Niederlassung : Erfurt

Adresse : Weimarische Straße 32, 99099 Erfurt

E-Mail-Adresse : erfurt@pertec.de

Telefon : +49 361 660 008 - 0

Überblick

Montážnik vzduchotechniky (m/w/d)

podľa kvalifikácie, tarif IGZ, príplatky prevýšujúce tarifnú mzdu, príspevok na dovolenku, vianočný príspevok, odmenu za cestovnú dobu, individuálne nastavenie výšky diét

Erlangen, Würzburg

Permanent

čo najskôr

Fulltime

Kontaktieren Sie uns

Barbora Veselá

Personalrecruiterin

Pertec-Erfurt

b.vesela@pertec.de

+49 361 660008-14

+49 361 660008-28