Stellenbeschreibung

PRACUJTE AKO MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY V NEMECKU.

Špičkové nemecké spoločnosti si u nás práve hľadajú technika so znalosťami v oblasti vzduchotechniky.

Zabezpečujeme Vám dlhodobý pracovný pomer na dobu neurčitú a plný uväzok.

Čakajú Vás - renomovaná nemecká firma, stabilná práca na nemeckú pracovnú zmluvu - atraktivný zárobok s možnosťou privyrobiť si nadčasmi - pravidelný príjem vždy včas - priplatíme, ak cestujete za prácou do iného mesta - iné príplatky.  Podporujeme Vás pri vybavení administratívnych záležitostí.

Vaše úlohy sú - montáž vzduchových kanálov a vetracích zariadení v rôznych závodoch po celom regióne

Prístup k tejto pozícii Svoje odborné zázemie máte v zámočníctve alebo aj v kurenárstve? Rôzne odborné konštelácie sú možné.

Aký ste Vy? - Naše požiadavky na Vás Pracujete samostatne, ste motivovaný a spoľahlivý? A nemecký ovládate základne na komunikatívnej úrovní?

Akí sme my? Hľadáme pre Vás pracovné uplatnenia tak, aby sme pritom prihliadli na Vaše záujmy, skúsenosti a zručnosti. Naša úloha sa však nekončí tým, že prácu už budete máť... Nepretržitá podpora a pomoc, pochopenie a ľudský prístup sú u nás samozrejmosťou. Je Vám k dispozícii kontaktná osoba so znalosťami češtiny a slovenčiny.

Čo Vy na to? Páči sa Vám naša ponuka?

Pošlíte nám životopis, odborné ukončenia a relevantné certifikáty atď. My Vám zavoláme naspäť čo najskôr, poskytneme bliššie informácie a požiadame Vás o kvalifikačné detaily. Nástup do práce umožňujeme už po jednom týždni. Poradíme Vám! Ťešíme sa na Vaše uchádzanie sa o miesto.

Niederlassung

Niederlassung : Erfurt

Adresse : Weimarische Straße 32, 99099 Erfurt

E-Mail-Adresse : erfurt@pertec.de

Telefon : +49 361 660 008 - 0

Überblick

Inštalatér vzduchotechniky

podľa kvalifikácie, tarif IGZ, príplatky prevýšujúce tarifnú mzdu, príspevok na dovolenku, vianočný príspevok, odmenu za cestovnú dobu, individuálne nastavenie výšky diét (čisté)

Mníchov

Permanent

ihneď

Fulltime

Kontaktieren Sie uns

Eva Stefanova

Personalrecruiterin

Pertec-Erfurt

e.stevanova@pertec.de

+49 361 660 008-14

+49 361 660 008-28